kurzhaar

yukon v.d. Vastenov

Sonja Martinelli

Eichmattstr. 4

5742 Kölliken

+41 79 401 03 90

vancholinchove@gmx.ch

Boyd's bullriding flaying paco

Michele Keusch

Chapella

7526 Cinous-Chel

+41 79 386 46 59

michelekeusch@bluewin.ch

van draak des fonds de guele

Virginie Parrat

Bas de Fornet 96

2718 Fornet-Dessus

+41 79 408 31 76

viginie.guenat@freesurf.ch

attila van cholinchove

Fatima Dürst

Feldstr. 10

8777 Diesbach

+41 55 643 20 50

fatimavanattila@gmx.ch

daiko van de niwo

Hans Wyss

Grenchenstr. 7

3812 Wilderswil

+41 79 222 55 86

housi.wyss@quicknet.ch

Boyd's bullriding jim beam

Anita Oswald

Loostr. 1

8461 Oerlingen

+41 52 319 25 57

anita@e-volution.ch

apache des dragons du courtival

Virginie Parrat

Bas de Fornet 96

2718 Fornet-Dessus

+41 79 408 31 76

virginie.guenat@freesurf.ch

auban des dragons du courtival

Jennifer Bögli

Rue du Montier 1

2523 Lignieres

+41 79 441 71 72

boeglij@gmail.com

Tyson van de niwo "floh"

René Mathys

Schaffhauserstr. 49

8222 Beringen

+41 79 358 04 79

merlinv12@bluewin.ch

bRABANT vom melampus

Renate Wägelein

Neuhausstr. 2

3127 Mühlethurnen

+41 78 884 45 08

renate@flying-paws.ch

www.flying-paws.ch

enduro van de niwo

Joél Sorg

Baslerstr. 10

4124 Schönenbuch

+41 79 564 16 59

j.sorg@gmx.ch

jarun of crazy stripes

Nicole Tschan

Chälenstr. 7

4654 Lostorf

+41 78 823 43 03

nicole.tschan@hispeed.ch


langhaar

lenox-nelis v.d. drei eidgenossen

Theres Zimmermann

Palmenstr. 25

4142 Münchenstein

+41 79 659 16 68

th.maeder@ebmnet.ch

lesco-nelis v.d. drei eidgenossen

Monika Schafroth

Mühtestr. 21

3082 Schlosswil

+41 79 516 43 63

monika.schafroth@swisscom.com

cosmo vom xenellos gladness

Elisabeth & Mathias Hefti

Joosrütistr. 26

9010 St. Gallen

+41 71 223 65 59

+41 79 241 38 41

e.hefti@gmx.ch

lewis des leus chappelois

Françoise & Norbert Darbellay

Le Prévoux 9

2400 Prévoux

+41 32 931 07 73

nfdarbellay@bluewin.ch